Spring naar bijdragen

De landelijke commerciële en publieke radiostations zijn gestart met het promoten van DAB+. De slogan van de campagne, ondersteund door het Ministerie van Economische Zaken, is ‘Let’s Get Digital’. De campagne is zowel te horen op de radio als te zien op TV. In de televisiereclame, een bewerking van de plaat Let’s get Physical van Olivia Newton John zijn Edwin Evers, Giel Beelen, Mattie & Wietze, Humberto Tan, Gerard Ekdom, Rick van Velthuijsen, Lex Gaarthuis, Suzanne Bosman, Ron Brandsteder en Gijs Staverman te zien.

 

Digitale radio heeft als voordeel dat de geluidskwaliteit beter is en er meer zender kunnen worden beluisterd. Alle landelijke radiozenders hebben de mogelijkheid gekregen om twee zenders door te geven via DAB+. Daardoor zijn er nu onder meer Arrow Classic Rock, Radio 6, Juize FM en Efteling Radio landelijk in de ether te ontvangen en zijn er speciale thema zenders bijgekomen zoals Sky Hits en Q-music Non Stop.

 

 

Website: http://digitalradio.nl/


0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.