Spring naar bijdragen

Vanochtend is er brand uitgebroken in de zendmast Waver, België. De radio-uitzending van Waalse publieke zenders RTBF-zenders La Première, Pure FM en Vivacité zijn hierdoor ernstig verstoord en de Vlaamse VRT ondervindt hinder bij de uitzendingen van Radio 2 Vlaams-Brabant. Ook zijn er problemen met de DAB+ (radio) en DVB-T (televisie) uitzendingen van de RTBF. Omdat een aantal steunzenders in de regio Luik hun signaal aangeleverd krijgen uit Waver zijn ook deze niet te ontvangen. Volgens de RTBF kan het wel enkele weken duren voordat alle zenders weer normaal te ontvangen zijn.

 

In de zendmast van de VRT in Leuven was vanochtend ook een brand, maar naar het zich laat aanzien zijn de gevolgen hiervan minder groot.

 

Website RTBF over de brand: http://www.rtbf.be/


0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.