Spring naar bijdragen

Na een succesvolle eerste reeks gaat schrijver en columnist Özcan Akyol weer aan de slag als interviewer voor BNNVARA op NPO Radio 1. In de maanden juni en juli presenteert hij iedere zaterdag het 1-op-1-interviewprogramma ‘Onze Man in Deventer’, live vanuit zijn woonkamer, met uitzicht op het bruisende horecaplein in het centrum van zijn woonplaats. ‘Onze Man in Deventer’ is te horen op 16, 23 en 30 juni en op 7, 14 en 21 juli. Het programma wordt uitgezonden van 00:00 uur tot 01:00 uur, in de nacht van zaterdag op zondag, op NPO Radio 1.


Özcan Akyol is verheugd zijn gasten weer bij hem thuis op de bank te mogen ontvangen: “Het is fantastisch dat dit unieke concept terugkomt op de radio. Het is deze keer in de zomer, dus het plein zal levendiger zijn dan afgelopen winter. Dat geeft het programma een oorspronkelijke sfeer.”


De eerste gast is Marcel van Roosmalen. Eus ontvangt later ook onder andere collega-schrijvers Adriaan van Dis en Murat Isik en SP-kamerlid Sadet Karabulut: “Ik ben niet op zoek naar harde nieuwsverhalen, maar wil de drijfveren en toewijding van mijn gasten beter leren begrijpen.” De andere gasten worden later bekendgemaakt.


Foto: Özcan Akyol (Jeroen Nieuwhuis)

1 Opmerking

Aanbevolen antwoorden

Juul

Leden

Geplaatst

Een erg leuk programma !

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.