Spring naar bijdragen

Na een gestage stijging vanaf februari dit jaar is Radio Oost Radio 2 bij de meting van juli/augustus gepasseerd als meest beluisterde zender in Overijssel. Dit betekent dat Overijssel meer naar Radio Oost luistert dan naar welke andere radiozender dan ook.


Volgens algemeen directeur van RTV Oost Marcel Oude Wesselink een prestatie van formaat: “Het is een tijdje geleden dat Radio Oost marktleider was en het is nog langer geleden dat we over juli/augustus een marktaandeel haalden dat hoger lag.” Het marktaandeel van Radio Oost bedroeg in die periode 16,7%. 


Radio Oost laat in het marktonderzoek zenders als NPO Radio 2, Q-Music, Radio 538, Radio 10 en Sky Radio achter zich.

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.