Spring naar bijdragen

Op maandag 14 juni start bij Radio 10 de ‘90’s Top 510’. Een lijst met de allerbeste en grootste hits uit de nineties volgens luisteraars. Tijdens de ‘90’s Top 510’ blikt Radio 10 terug op de bijzondere jaren 90: de tijd van mierzoete powerballads, girl- en boybands, eurodance, happy hardcore en natuurlijk de beste rock. De nummer 1 in de lijst is Rainbow in the Sky van DJ Paul Elstak.  
 
Niet alleen de muziek uit de jaren 90 was bijzonder. Het was ook de tijd van opvallende videoclips, series als Friends, Vrienden voor het Leven en Baantjer waren op tv, we spaarden massaal Flippo’s en maakten gebruik van de eerste mobiele telefoons. De komende week blikt Radio 10 uitgebreid terug op dit bijzondere decennium.  
 
Radio 10-dj Gerard Ekdom: “Het leuke aan de nineties is de uiteenlopende muziek uit die tijd. Er was voor ieder wat wils, zo konden zowel gabbers als liefhebbers van Nederlandstalige muziek hun hart ophalen in de jaren 90. Die diversiteit zie je ook terug in de top 10 van de ‘90’s Top 510’. Persoonlijk kijk ik erg uit naar de echte rock-nummers en grunge bands uit de lijst. Denk hierbij aan Nirvana en Guns ’N Roses, grote bands die we nu nog steeds veel horen. Ikzelf begon in de jaren 90 als dj op nationale radio, een mooie tijd!” 
 
De Top 10 van de 90’s Top 510: 

  1. DJ Paul Elstak - Rainbow in the Sky
  2. George Michael & Queen - Somebody to Love
  3. Guns N' Roses - November Rain
  4. 2 Unlimited - No Limit
  5. Metallica - Nothing Else Matters
  6. Acda & de Munnik - Het regent zonnestralen
  7. U2 - One
  8. Charly Lownoise & Mental Theo - Wonderful Days
  9. Depeche Mode - Enjoy the Silence
  10. Bon Jovi - Bed of Roses

De ‘90’s Top 510’ is te horen van maandag 14 t/m donderdag 17 juni van 09:00 tot 19:00 uur en op vrijdag 18 juni van 08:00 tot 16:00 uur op Radio 10. Verder staan ook de website en social-kanalen van Radio 10 helemaal in het teken van de jaren 90.  

 

 

5 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Geplaatst (bewerkt)

"De nummer 1 in de lijst is Rainbow in the Sky van DJ Paul Elstak"

 

Vanaf 35 seconden trek ik het niet meer, jeetje wat een bagger, heeft dat nou alleen (maar) met de leeftijd te maken of heb ik ( blijkbaar toch) geen 'verstand' van (goede) muziek? 😉 

bewerkt door Robin Westhof

Geplaatst

Ik weet uit eigen ervaring in de afgelopen jaren dat optie 2 (geen verstand van goede muziek) bij jou niet de oorzaak kan zijn Robin. Dus voor mij is deze retorische vraag verder duidelijk. 😀 fijn weekend, Hans

 

radio tpot

Leden

Geplaatst

ja top plaat lekker mee swingen.

Dit is juist 1 vd betere platen van het nieuwe genre.

 

Theo

Geplaatst

"ja top plaat lekker mee swingen."

 

Ik weet het, over muziek (wan) smaak valt niet (echt) te twisten, misschien lukt het mij (wel) om ook 'gezellig' mee te swingen, met behulp van een behoorlijke dosis pillen. 😉

Omnivoor

Leden

Geplaatst

Ik vind Happy Hardcore best wel leuk, in de UK (waar het geloof ik van de Rave afstamde) weinig op de radio, meer in de discotheken en dan uiteraard geen NL producties. Dit nummer vind ik echter niet zo goed. Het merendeel van het Engels gezongen door de NL zangeressen is ook benedenmaats. Een aanrader (vind ik ik dan) is de

Bonkers Compilatie serie https://en.wikipedia.org/wiki/Bonkers_(compilation_album_series) .

Veel nummers zijn gebaseerd op oude nummers/hits van vroeger zo ook het 'winnende' nummer van DJ Paul Estak:

 

 

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.