Spring naar bijdragen

Vanaf 1 juli hoort de NPO Radio 4 luisteraar twee nieuwe stemmen in de vroege ochtend op NPO Radio 4: op donderdag presenteert Pieter van Nes het programma Voor De Dag, tussen 05:00 en 07:00 uur. Op vrijdag doet Jan van Poppel dat op hetzelfde tijdstip. Beide presentatoren zijn onderdeel van het opleidingsprogramma van NPO Campus. Eerder startten Thomas van Vliet (dinsdag - KRO-NCRV) en Amy Muller (woensdag - Omroep Max) in het opleidingsprogramma van NPO Radio 4.

 
“Met vier talenten in het opleidingsprogramma maken we NPO Radio 4 klaar voor de toekomst”, zegt Simone Meijer, zendermanager NPO Radio 4. “Het opleiden van talent is belangrijk, want je wil nieuwe generaties laten aansluiten op wat de klassieke muziek en radio te bieden heeft. Eerder zijn Carine Lacor, Sander Zwiep, Jet Berkhout en Beitske de Jong gescout en opgeleid door NPO Campus. Alle vier zijn ze ondertussen bekende stemmen, gewaardeerd door veel van onze luisteraars, en maken ze waardevolle programma’s op de klassieke zender. Daarbij zijn ze ambassadeurs voor de klassieke muziek en voor NPO Radio 4”.

 
NPO Campus is het opleidingsinstituut van de publieke radio.

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.