
In de luistercijfers van week 33, van 14 tot en met 20 augustus 2023, heeft NPO Radio 2 zijn positie versterkt als nummer 1 met een marktaandeel van 13,7% (vergeleken met 13,1% in de voorgaande week). Qmusic volgt op de tweede plaats en heeft een opmerkelijke stijging doorgemaakt met een marktaandeel van 12,9% (vergeleken met 11,1% in de voorgaande week).
Radio 10 zakte naar de derde plaats met een marktaandeel van 11,8% (vergeleken met 13,3% in de voorgaande week), terwijl Sky Radio licht gestegen is naar een marktaandeel van 9,5% (vergeleken met 9,2% in de voorgaande week). Radio 538 maakte een positieve sprong naar de vijfde plaats met een marktaandeel van 8% (vergeleken met 7% in de voorgaande week).
Bron: NMO/Ipsos-Kantar
Aanbevolen antwoorden
Doe mee aan het gesprek
Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.