Spring naar bijdragen

NPO Radio 2, hoewel nog steeds aan de top, ziet een aanzienlijke daling in marktaandeel naar 16,8%, vergeleken met het voorgaande record marktaandeel van 41,1%. 

 

Qmusic maakt een sprong naar de tweede plaats met een marktaandeel van 11%, een stijging ten opzichte van de voorgaande week waarin het station 9,2% marktaandeel behaalde.

 

Radio 10 volgt op de derde plaats met 9,7% marktaandeel, wat een opmerkelijke toename is in vergelijking met het voorgaande marktaandeel van 5,4%.

 

Sky Radio daalt naar de vierde plaats met een marktaandeel van 9,2%, een lichte daling in vergelijking met de voorgaande week.

 

NPO Radio 1 sluit de top vijf af met 7,8% marktaandeel, een stijging ten opzichte van het voorgaande marktaandeel van 5,4%.

 

NPO Radio 5 blijft de hoogste luistertijd noteren met 173 minuten, terwijl NPO Radio 2 het grootste weekbereik behoudt met 4.314.179 luisteraars.

 

Schermafdrukvan2024-01-1014-02-31.png.6336785d33107ecbdcbbbbd5bf110dd8.png

 

Bron: NMO/Ipsos-Kantar

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.