
Het recente luisteronderzoek van Week 7 2024, van 12-02-2024 tot en met 18-02-2024, toont NPO Radio 2 als de nummer één met een marktaandeel van 14,1%. Hoewel dit een daling is ten opzichte van de voorgaande week (15,9%), behoudt de zender zijn sterke positie.
Op de tweede plaats staat Qmusic met een marktaandeel van 11,9%, een lichte stijging ten opzichte van de voorgaande week (11,5%).
Radio 10 neemt de derde plaats in met een marktaandeel van 9,8%, terwijl Radio 538 en Sky Radio respectievelijk op de vierde en vijfde plaats staan, met marktaandelen van 8,7% en 8,1%.
NPO Radio 5 heeft ook deze week weer de hoogste luistertijd met 174 minuten, terwijl Qmusic het grootste weekbereik heeft met 4.034.428 luisteraars.
Bron: NMO/Ipsos-Kantar
Aanbevolen antwoorden
Doe mee aan het gesprek
Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.