Spring naar bijdragen

Op zaterdag 31 augustus herdenkt online radiozender Jinglegek.nl de zeezenders die 50 jaar geleden moesten stoppen met uitzenden. De hele dag door zijn er jingles van deze iconische radiostations te horen. Luisteraars kunnen bovendien opnieuw genieten van historische radiomomenten, waaronder het laatste uur van Radio Veronica (17:00 - 18:00 uur), de TROS-documentaire Zenders in woelig water (18:00 - 19:00 uur), en het laatste uur van Radio Noordzee (19:00 - 20:00 uur).

 

Ook wordt een aflevering van Radioreuzen (NPO Radio 5) uitgezonden, waarin Ad Bouman te gast is.


Jinglegek.nl, dat 24/7 te beluisteren is via hun website en app, biedt een unieke ervaring met jingles, tunes, soundtracks en podcasts over de geschiedenis van radio en radiovormgeving. Het station is een samenwerking tussen Jingleweb en CSN Media.

1 Opmerking

Aanbevolen antwoorden

Will Stevens

Leden

Geplaatst (bewerkt)

Vijftig jaar geleden had je een paar radiostations op zee. Tegenwoordig verzuip je in een zee van radiostations.

bewerkt door Will Stevens

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.