Spring naar bijdragen

De Warmste Week, de jaarlijkse solidariteitsactie van VRT, vindt dit jaar plaats in Genk. Na twee succesvolle edities op ’t Zand in Brugge trekt het evenement naar de Limburgse stad, waar van 18 tot en met 24 december radio- en televisie-uitzendingen zullen plaatsvinden. De exacte locatie wordt later bekendgemaakt, maar het herkenbare symbool van De Warmste Week, een gigantische vlam, werd al aangebracht op een van de mijnschachten van C-Mine.


De aankondiging van Genk als gaststad komt in een bijzonder jaar voor de gemeente, die haar 25-jarig bestaan als stad viert. Burgemeester Wim Dries benadrukt de sterke band van Genk met solidariteit en kijkt ernaar uit om de warmte van de stad met heel Vlaanderen te delen. De Warmste Week brengt elk jaar duizenden acties op gang om geld in te zamelen voor goede doelen. In 2024 werden 5.609 acties georganiseerd, wat resulteerde in een totaalbedrag van 8.907.834 euro voor 276 projecten rond het thema eenzaamheid.


Het thema van De Warmste Week 2025 wordt later dit jaar bekendgemaakt. De actie wordt opnieuw ondersteund door KBC en belooft een groots solidariteitsmoment te worden in de aanloop naar Kerstmis.

 

 

Afbeelding: De Warmste Week 2025 in Genk (foto VRT)

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.