
Johan Jasper is de winnaar van het NK Nutteloze Talenten 2025, dat vandaag werd bekendgemaakt in de Coen & Sander Show op JOE. Na een week van opmerkelijke, maar totaal onbruikbare talenten, kwamen de finalisten samen in de studio voor de grote finale. De luisteraars van JOE mochten stemmen op hun favoriet, en het was Jasper die uiteindelijk de meeste stemmen kreeg. Zijn talent om woorden om te draaien en tegelijkertijd het aantal letters in elk woord te bepalen, bracht hem naar de overwinning.
Maureen Kuipers eindigde op de tweede plaats. Zij blonk uit in het imiteren van een lasergame-pistool en een brandalarm. De derde plek was voor Johan van Leijden, die in staat is om toptennissers te herkennen aan hun kenmerkende kreunen tijdens het spelen.
De zoektocht naar het meest nutteloze talent van Nederland werd gepresenteerd door radio-dj’s Coen Swijnenberg en Sander Lantinga, samen met oud-juryleden Henkjan Smits en Stacey Rookhuizen. Van 10 tot 20 maart stelden zij dagelijks nieuwe kandidaten voor, die zich onderscheidden door talenten die geen enkele praktische waarde hadden, maar wel vermaakten. De variëteit aan talenten was groot: van het imiteren van geluiden tot het uitvoeren van ongewone fysieke handelingen.
De Coen & Sander Show, die inmiddels een van de populairste ochtendshows van Nederland is, heeft met deze actie weer een uniek evenement toegevoegd aan hun programmering. De show wordt dagelijks uitgezonden op JOE tussen 06:00 en 10:00 uur, en heeft in korte tijd een grote schare trouwe luisteraars opgebouwd.
JOE zelf heeft zich in 2023 snel gepositioneerd als een populair radiostation, met een focus op tijdloze hits uit de jaren 70, 80 en 90. Het station heeft inmiddels meer dan 2,5 miljoen wekelijkse luisteraars en blijft innoveren met speciale acties en programma’s.
Afbeelding: Coen Swijnenberg, Johan Jasper en Sander Lantinga (foto JOE)
Aanbevolen antwoorden
Doe mee aan het gesprek
Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.