Spring naar bijdragen

Radio Caroline - december 1992 - Diversen

Featured Replies

Geplaatst

Is het nog een zeezender of moeten we het zien als een Brits radiostation? Ik kies voor het laatste omdat het niet meer van zee komt.

 

Een aantal uur Radio Caroline, rond Kerst 1992, via de Satelliet. Op de videoband, waar deze opnames van komen, staat geen datum en tijd vermeld. Iemand zin om dit uit te zoeken (ter compensatie van deze set)?

 

Deze inhoud is verborgen
Deze inhoud is verborgen
Deze inhoud is verborgen
Deze inhoud is verborgen
Deze inhoud is verborgen
 
Afkomstig uit het archief van Martin van der Ven.
Geplaatst

Dit wordt een heel moeilijke.

Het enige waar ik achter kom is dat de uitzenddatum 25 december 1992 is en alle uren elkaar opvolgen.

er wordt echter niet één keer een timecheck gegeven, dus de precieze uitzendtijd is niet vast te stellen. Tenminste niet in de eerste vijf uren die ik doorgeploegd heb.

Wel wordt in de show van Nigel Roberts 'good morning' gezegd, dus die moet van de kerstmorgen zijn.

 

Jan-Fré

  • 2 weeks later...

Gearchiveerd

Deze discussie is nu gearchiveerd. Reageren is niet meer mogelijk.

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.