Spring naar bijdragen

op zoek naar Harmen Siezen met Ook Goeie Morgen

Featured Replies

Geplaatst

Ik ben op zoek naar de datum van de een na laatste uitzending van Harmen Siezen met Ook Goeie Morgen. Het programma is volgens mij uit 1966 tussen 0800- en 0900 uur. Was onlangs te beluisteren op Radio 192. Misschien Juul?

Groet, Bertus

Geplaatst
  • Auteur

Juul, deze was laatst te beluisteren op Radio 192. Jan, dit is niet het "een na laatste" programma van Harmen Siezen, Ben wel benieuwd van welke datum.

Geplaatst
  Op 15-11-2015 om 09:54 zei bertus:

Juul, deze was laatst te beluisteren op Radio 192. Jan, dit is niet het "een na laatste" programma van Harmen Siezen, Ben wel benieuwd van welke datum.

Ik weet niet wat Ad allemaal programmeert op 192radio.

Maar heb je iets aan mijn lijstje? Daar zeg-schrijf je niks over…………………..Hij moet daar tussen zitten.

  • Harmen changed the title to op zoek naar Harmen Siezen met Ook Goeie Morgen
Geplaatst
  • Auteur

Hans, bedankt voor het uitzoeken.

Juul ik had deze nog niet in mijn collectie.

Groet, Bertus

 

 

 

Geplaatst

Tjonge, wat leuk: Dave Brubeck om 8 uur 's ochtends. Ik kan me niet herinneren of Eddy, Tom of Klaas zoiets ooit hebben gedaan.

Geplaatst
  • Auteur
  Op 15-11-2015 om 11:02 zei Niels Zack:

Dit is idd Boudewijn.

 

Niels

 

Dit programma is van 1966 09-28 0800-0900 met Marcel Overwegen.

Groet, Bertus

Geplaatst
  Op 20-11-2015 om 09:22 zei bertus:

Nog een met Harmen Siezen waarvan mij de datum onbekend is.

Groet, Bertus

1966 00-00 0800-0900  HarmenSiezen - OokGoeieMorgen.mp3
http://www98.zippyshare.com/v/VX3mgjTx/file.html
 

Stones zakken van 7 naar 8: http://www.top40.nl/top40/1966/week-39 moet dus ergens in de week na 24 sep. 1966 zijn

Geplaatst

Dit is weer diezelfde opname met Marcel Oversteegen, ofwel Boudewijn de Groot.

Gearchiveerd

Deze discussie is nu gearchiveerd. Reageren is niet meer mogelijk.

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.