Geplaatst 20 februari 20169 jr. Vandaag even langs de kringloopwinkel geweest en dat betekend dat we weer een radio hebben gekocht. Ditmaal de Philips AE3750 wereldontvanger. Het is het grotere broertje van de AE3650, een wereldontvangertje die ik al een tijdje in mijn bezit heb. Bij thuiskomst direct 6 batterijen in het toestel gestopt om te kijken hoe hij het doet. Helaas... alleen maar ruis. Groot was mijn teleurstelling en ik heb hem maar weer teruggebracht. Maar we geven niet op en gaan verder zoeken naar deze ontvanger. Tot dit tijd kijken we maar naar dit youtube filmpje:
Geplaatst 25 februari 20169 jr. Goedemorgen Vincent. Was het niet mogelijk om de radio te laten repareren ? Of zou dat te duur worden t.o.v. de aankoopprijs ? V.G. Victoria 22.
Geplaatst 25 februari 20169 jr. 2 uur geleden zei Victoria22: Goedemorgen Vincent. Was het niet mogelijk om de radio te laten repareren ? Of zou dat te duur worden t.o.v. de aankoopprijs ? V.G. Victoria 22. Op Marktplaats wordt er een aangeboden voor slechts €15,00. gr.thijs
Gearchiveerd
Deze discussie is nu gearchiveerd. Reageren is niet meer mogelijk.