Geplaatst 12 augustus 20177 jr. Dit weekend is het 50 jaar geleden dat de Engelse zeezenders moesten stoppen met uitzenden. Op maandag 14 augustus 1967 stopte onder andere Radio London. Dat wordt dit weekend herdacht in Harwich vanaf de LV18 met BBC Pirate Radio Essex. Maar ook in Clacton on Sea staat men er bij stil. Radio Caroline besloot niet te stoppen, de beide schepen bleven op hun ligplaats en zetten de zenders niet uit. Het huidige Radio Caroline staat zondag 13 augustus hier bij stil. Zij organiseren een evenement waar Hans Hetteler met zijn modellen van Engelse zeezenders bij aanwezig is. Ook The Fortunes treden deze dag op. Morgenavond wordt deze topic aangevuld met een verslag van deze dag. Maandag gaan we naar Harwich voor BBC Pirate Radio Essex. Het verslag van deze dag zal maandagavond ook in deze topic online komen. Maar dan 'live vanaf de Noordzee'. Clacton on Sea (foto Vincent Schriel)
Geplaatst 13 augustus 20177 jr. ja, geniet er van met volle teugen vincent , en de groeten aan de grote jongens daar . zal dit topic op de voet blijven volgen en bvd alvast voor al de dingen die hier nog gaan komen
Geplaatst 13 augustus 20177 jr. Op 12-8-2017 om 21:57 zei Vincent: Het huidige Radio Caroline staat zondag 13 augustus hier bij stil. kijk goed uit waar je naar luistert, je hebt Caroline, Caroline flashback en Caroline North vanaf de Ross Revenge. Dit verlengd weekend worden een aantal uitzendingen op meer dan 1 kanaal van Caroline uitgezonden maar niet alle. Kijk goed het programmaschema na op radiocaroline.co.uk Een aantal uitzendingen van Caroline flashback zijn te horen via Caroline North en ook een aantal uitzendingen van Caroline North zullen te horen zijn op Caroline waardoor ze in bepaalde streken ook op DAB te horen. en ook pirate BBC radio essex neemt een uur over van Caroline North. Veel meer uitzendingen op 14 augustus.
Geplaatst 13 augustus 20177 jr. Ook leuk om te lezen met oud London dj Ian Damon. http://www.abc.net.au/news/2017-08-13/radio-caroline-reunite-50-years-after-broadcast-ship-shut-down/8801582
Geplaatst 14 augustus 20177 jr. Dank je wel Vincent. Ik ben hier blij mee omdat mijn internet uitviel midden in de opname hier. Dankzij jou kan ik het lekker toch horen nu.!
Geplaatst 14 augustus 20177 jr. Auteur Het is een opname gemaakt met een Chinese radio van nog geen 15 euro waarmee je kan opnemen op een micro-sd. En de foto's van vandaag:
Geplaatst 14 augustus 20177 jr. Op 14-8-2017 om 21:00 zei Vincent: Chinese radio van nog geen 15 euro waarmee je kan opnemen op een micro-sd. kan je hiermee zowel op AM als op FM opnemen? Heb je daar meer info over?
Geplaatst 14 augustus 20177 jr. Ik weet niet of ik dit bij het juiste draadje drop maar hier is een opname van BBC Radio 2 Johny Walker Meets The Pirates 2017-08-14 22.00 - 23.00 Uk time. https://pixeldra.in/u/ZuOolp Enjoy!
Geplaatst 15 augustus 20177 jr. ook mooi..http://www.bbc.co.uk/…/pirate-radio-fifty-years-since-it-hi…
Geplaatst 15 augustus 20177 jr. Op 15-8-2017 om 08:18 zei Louis Stuster: ook mooi..http://www.bbc.co.uk/…/pirate-radio-fifty-years-since-it-hi… Error 404 - Page not found
Geplaatst 15 augustus 20177 jr. correctie: http://www.bbc.com/news/av/entertainment-arts-40923639/pirate-radio-fifty-years-since-it-hit-the-airwaves
Gearchiveerd
Deze discussie is nu gearchiveerd. Reageren is niet meer mogelijk.