Geplaatst 18 december 20195 jr. Ik krijg berichten dat de Algerijnen 891 weer in de lucht hebben gebracht. Ik heb die frequentie ook, zal m monitoren, maar het lijkt erop dat er weer een LPAM kanaal waardeloos is geworden (tenzij je alleen overdag wil zenden) Hot Radio en Polderpop gebruiken ook 891, ben benieuwd naar hun ervaringen.
Geplaatst 19 december 20195 jr. Even aangeslngert en dit is wat ik hoor en zie op de 891: Deze inhoud is verborgen Aanmelden of Registreren
Geplaatst 19 december 20195 jr. ja dat kan ook 😃 Ervaring leert dat het altijd van korte duur is met deze gasten. Theo
Geplaatst 19 december 20195 jr. Auteur Op 19-12-2019 om 07:01 zei radio tpot: ja dat kan ook 😃 Ervaring leert dat het altijd van korte duur is met deze gasten. Theo Zou er niet te veel op rekenen. Algerije is druk bezig flink wat in de lucht te brengen en te houden. Veel is gericht op N Afrikanen in Europa - Frankrijk. Zo zitten ze op 252 LG en op MG 531 en 549 met flinke zenders die hier te horen zijn. Men is bezig met onderhoud en vervangen, vaak met zeer moderne zenders. Daarbij laten ze zich ook adviseren door ervaren zender-mensen uit W Europa. Het gaat soms wat rommelig maar uiteindelijk komt het wel in de lucht. Ik hoorde gisteravond en nacht een behoorlijk harde fluittoon. Ik zie op het plaatje van Vincent ook een 1000 Hz met maar liefst S9 + 17dB.
Gearchiveerd
Deze discussie is nu gearchiveerd. Reageren is niet meer mogelijk.