Geplaatst 16 maart 20205 jr. Hallo allemaal, ik heb vandaag het veronica lego schip binnen gekregen. Deze heb ik via marktplaats besteld, echter er zit geen gebruiksaanwijzing bij. Heeft iemand deze in het bezit of kan ik daar aankomen? Alvast bedankt voor de moeite.
Geplaatst 16 maart 20205 jr. Even aan degene vragen van wie je hebt "gekregen?".................................
Geplaatst 16 maart 20205 jr. Op 16-3-2020 om 19:26 zei Onno87: Hallo allemaal, ik heb vandaag het veronica lego schip binnen gekregen. Deze heb ik via marktplaats besteld, echter er zit geen gebruiksaanwijzing bij. Heeft iemand deze in het bezit of kan ik daar aankomen? Alvast bedankt voor de moeite. Volgens de adverteerder op MP (Elmer uit Wijk bij Duurstede) zit er "een duidelijke handleiding met alle bouwinstructies" bij. Dit is dus niet zo? De oorspronkelijke vraagprijs was €1000. Mijn bod van €200 vond hij te laag. Later zag ik dat de vraagprijs gezakt was naar €300, voor mij nog te hoog. Gr. Bo 16 maart 20205 jr. bewerkt door Bo Lus
Geplaatst 16 maart 20205 jr. Auteur Hallo Bo, dat klopt ik heb hem vandaag binnen zonder gebruiksaanwijzing en maar 1 sticker met de naam Veronica erop. hij reageert niet op de mail. heb er 300 euro voor betaald. 16 maart 20205 jr. bewerkt door Onno87
Geplaatst 16 maart 20205 jr. Op 16-3-2020 om 21:47 zei Onno87: vreemde situatie. ik wacht de reactie nog even af. Als je een adres van hem hebt en het is niet te ver weg, zou je hem met een bezoek kunnen "vereren".
Geplaatst 16 maart 20205 jr. Auteur helaas is dat te ver. heb al een melding gemaakt via marktplaats.
Geplaatst 17 maart 20205 jr. Op 16-3-2020 om 19:26 zei Onno87: Hallo allemaal, ik heb vandaag het veronica lego schip binnen gekregen. Deze heb ik via marktplaats besteld, echter er zit geen gebruiksaanwijzing bij. Heeft iemand deze in het bezit of kan ik daar aankomen? Alvast bedankt voor de moeite. Zat er wel de originele doos bij? Grt, Peter
Geplaatst 17 maart 20205 jr. Auteur Hallo Peter, Dat zeker maar mis alleen de gebruiksaanwijzing. Hallo Bo, Die heb ik al gemaild maar die hebben nog niet gereageerd.
Geplaatst 17 maart 20205 jr. Populair bericht Op 17-3-2020 om 13:34 zei Onno87: Hallo Peter, Dat zeker maar mis alleen de gebruiksaanwijzing. Hallo Bo, Die heb ik al gemaild maar die hebben nog niet gereageerd. Ga naar de website Deze inhoud is verborgen Aanmelden of Registreren Zoek op Veronica en voila. Deze inhoud is verborgen Aanmelden of Registreren Grt, Peter 17 maart 20205 jr. bewerkt door pvanklei
Geplaatst 17 maart 20205 jr. Op 17-3-2020 om 19:23 zei Onno87: Super bedankt voor de moeite peter. mvg, onno Plaats je een foto als je 'm in elkaar hebt gezet?
Geplaatst 17 maart 20205 jr. Op 16-3-2020 om 21:19 zei Bo Lus: Volgens de adverteerder op MP (Elmer uit Wijk bij Duurstede) zit er "een duidelijke handleiding met alle bouwinstructies" bij. Dit is dus niet zo? De oorspronkelijke vraagprijs was €1000. Mijn bod van €200 vond hij te laag. Later zag ik dat de vraagprijs gezakt was naar €300, voor mij nog te hoog. Gr. Bo Belachelijk die bedragen. Welke oud medewerkers ( volgens Jaap ) waren dat dan? Van 1960-1974 of later ? Ik ben trouwens van de Meccano generatie. Lego was-is na mijn tijd. hi 17 maart 20205 jr. bewerkt door Juul
Geplaatst 18 maart 20205 jr. Op 18-3-2020 om 09:12 zei Juul: Ik zal eens rondvragen bij de oud collega's Het 192-museum in Nijkerk had de doos staan. Met een beetje moeite is de tekst op het kaartje op de foto ook te lezen.
Geplaatst 18 maart 20205 jr. Auteur Nog een vraag weet iemand welke lettertype en grote op het Veronica schip is gebruikt?
Geplaatst 18 maart 20205 jr. Dit is wat ik zo gauw kan vinden in ons archief. Kun je de grote afleiden van de duiker? Zal ook nog even verder kijken. Juul foto: ©Stichting Norderney En ja, nog twee. kun je de plaatsing van het woord goed zien. 18 maart 20205 jr. bewerkt door Juul
Geplaatst 29 april 20204 jr. Auteur Populair bericht Het heeft even geduurd maar het schip is eindelijk klaar. Helaas toch diverse onderdelen moeten bestellen.
Geplaatst 14 augustus 20213 jr. Toch nog vraag zo'n jaartje later op de link vind ik alleen een tekening van het schip maar niet de bouwtekening. Is iemand die mij die nog kan bezorgen. BVD Marc
Geplaatst 17 augustus 20213 jr. Op 14-8-2021 om 10:27 zei intenso: Toch nog vraag zo'n jaartje later op de link vind ik alleen een tekening van het schip maar niet de bouwtekening. Is iemand die mij die nog kan bezorgen. BVD Marc Hoi, ik ben op zoek naar hetzelfde en loop ook dood op de link die hierboven staat vermeld. Heb jij ondertussen al bericht?
Doe mee aan het gesprek
Je kunt nu een bericht plaatsen en later registreren. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.